نتایج جستجو برای عبارت :

18سال پیش بعداز 11سپتامبر

❌۱۸ سال پیش،بعد از حوادث یازده سپتامبر،آمریکا و انگلیس در یک اتحاد نظامی سیاسی تمام عیار و بدون اجازه سازمان ملل به دو کشور افغانستان و عراق لشگرکشی کردند و به سبک وایکینگ ها درست مثل بازی های کامپیوتری بمب ها و تسلیحات خود را آنجا ریختند مردم را کشتند و انها را اشغال کردند!بوش و بلر برای حمله به افغانستانِ مطلقا بدون دفاع سلاح و رسانه، چنان از تمام ظریفت رسانه ای بلوک غرب استفاده میکردند و هردو چنان ژست های قهرمانان و فاتحان را به خود می گ
 رسول خدا ص فمود چه زشت است فقر بعداز ثروتمندی وچه زشت از است گناه بعداز خواری و درویشی وزشت تر از ان کسی عبادت خدا کنو و سپس انرا واگذارد شرح زشتی فقر بعداز ثروتمندی یا از لحاظ  اسراف و تبذیرو بکار ماندن  و خرج کردنست وبا از لحاظ اینستکه انسان با وجود انکه ثروت  دارد مدتی با دست باز زندگی میکرده است نا گاه طریق بخل وخستپیش گیرد و چون فقرا زندگی کند و یا مقصود زشتی در نظر اهل  دنیاست اگر چه نزد خدا پسندبده باشد و تما زشتی گناه بعداز خواریو درو
رسولخدا ص فرمود حجت من بر اشقیاو امت تو کامل و تمام ست انهاییکه ولایت علی ع را ترک گفته و بادشمنانش دوستی نموده و فضیلت او و اولیای بعداز اورا انکار کردند زیرا فضیلت تو فضیلت ایشان است واطاعت تو اطاعت ایشان و حق توحق ایشان و نافرمانی تو نافرمانی ایشان و آنهایند امامتراهبر بعداز تو روح تو در کالبد ایشانست و روح تو همانست که از طرف پروردگارت در تو دمیده شد و ایشان عترت تو میباشند و از طینت و گوشت و خون تو سرشته اند 
آخرین بار نگاه هاش عجیب بود مثل کسی که بهت نگاه میکنه تا بگه از تو انتظار نداشتم !آره انتظار نداشت ...
آره آخرین بار رفت و هیچ وقت برنگشت ! آخرین بار صداش زدم گفت ررو من میام ! آخرین بار وقتی داشت کادو بسیار بسیار گرون تولدمو میداد بلند داد زد سرش و گفت این قشنگترین انتخابه چشم عسلی من بود! چشم عسلی ...
آره آخرین های من با اون تلخ بود ! شاید هم تلخ ترین ! به گمان خودم خدا دیگه دلش نمیاد من اونجوری درد بکشم ! ولی فک کنم رفتنش حکمت های زیادی داشت ! فک کنم
امروز روز اول دانشگاهم بود،در کل خوب بود ولی خیلیی خسته کننده بوود و میدونید که ترمکها چقدر گیج میزنن روزای اول
از صبح که با دوساعت لکچر اناتومی شروع بشه اونم از ۸ صبح و کلاس پشت کلاس تا ۶ و نیم غروب،دیگه الان کاملا واضحه که خیلی خسته ام نه؟؟
بعداز کلاس تند و تند دویدم و با دوستم که قبلا باهم هماهنگ کرده بودیم،رفتیم که به مراسم محرم سفارت برسیم.
بعداز ۴ سال،اینبار تونستم بدون هیچ دغدغه ای،تو مراسم محرم شرکت کنم و نمیتونم حالِ خوبم رو توصیفش ک
افرادی که می خواهند همیشه وزن متناسب داشته باشند و عضلات قوی ، می بایست همیشه رژیم مناسب غذایی و تمرینات هوازی منظم داشته باشند.
بعضا ولی این نکته فراموش می شود که در پروسه ساختن عضلات افزایش متابولیسم و سوخت و ساز در بدن اتفاق می افتد.
نکته مهم تر این است که این افراد بعداز مدتی ورزش و تمرینات منظم و رعایت رژیم غذایی کم کم از این روش دور شده و بعداز مدتی کلا این برنامه قطع می شود.
اتفاقی که می ‌افتد این است که متابولیسم این افراد به حد آستانه
این
کتاب مستطاب کلماتی است ملیل صاحب معانی بزرگ که کلمات را در علم رمل پس
اگر بوده باشد، از هر علمی راهی بسوی معرفت خداوند تبارک و تعالی و از برای
حوادث است. قبل از حصول الحوادث و این علم اول از کسی که بروز کرده شااست
بنابر چیزی که روایت شده است از اهل این علم حضرت آدم علی نبینا و علیه
السلام بوده است که بعداز آن بروز از شیث بعداز آن بروز کرد از شعیا بعداز
آن لقمان و ختم شده به حضرت دنیال نبی علیهم السلام و روایت شده است از ابن
عباس و ابن عباس
این واحد اقامتی در مرکز تهران جیحون قرار دارد. متراژ این آپارتمان مبله ارزان ۵۰ متر و دارای یک اتاق خواب می باشددر اتاق خواب این آپارتمان مبله یک تخت دونفره قرار دارد. از دیگر امکانات این منزل مبله تهران می توان به مبلمان،تلویزیون آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد.سیستم گرمایشی این سوئیت مبله ارزان تهران شوفاژ و سرمایشی آن کولر آبی است. این آپارتمان برای اقامت روزانه از ۸ صبح تا ۸ شب می باشد.
مراحل رزرو
با این که خودم تمام ۱۸سال زندگیم در بشاگرد ساکن بودم اما تا به حال فکرش را هم نکرده بودم که بشاگرد چند سال تمدن دارد؟؟مردم بشاگرد از چند سال پیش در میان این کوه های سر به فلک کشیده و دشتهای خشک ساکن شده اند؟؟
تا این که چند روز پیش در صفحات مجازی به عکسهایی با عنوان تاریخ و تمدن چندین هزارساله ی بشاگرد برخوردم که هنوز نمیدانم که واقعیت دارند یا نه؟؟؟
عکسهایی از ظروف سفالی منقوش پیدا شده در بشاگرد متعلق به سه هزار سال پیش از میلاد در موزه ی بزرگ
پوست، بدن را در برابر انواع اشعه ها محافظت می نماید، پس یکی از مهمترین عضو ها می باشد. اگرچه پوست بسیار مقاوم است، اما در برابر حذف مو های زائد با لیزر در کلینیک لیزر موهای زائد  نیاز به مراقبت ویژه ای دارد.

قبل از انجام لیزر بهتر است که از پماد های ضد افتاب استفاده شود چون پوست بعداز لیزر بسیار اسیب پذیر تر از قبل می شود.
ابعداز لیزر کردن به مدت ۲۴تا۴۸ساعت از استحمام و یا شنا کردن خود داری شود.
چنانچه فرد از انتی بیوتیک استفاده می کند باید د
 امام صادق ع فرمود جبرییل  بر محمد ص نازل شد  وگفت  ای محمد خداترا مزده مبدهد بملودی که ا ز فاطمه متولد شود وامت و اورا بعداز تو بعداز  میکشند فرمود ای جبریبل حبرییل  باسمان  بالا رفت وسپی فرمود امد وهمان سخن  کفت پبغمبر فرمود ای جبرییل سلام بپروردگار،م  مرا .بمولودی  که از فاطمه متولد شود وامتم اورا بکشند نیازی، نیست جبرییل باسمان بالا رفک و سپس فرود امد وگفت ای محمد پرودگارت بتو سلام مبرساند وترا مژده میدهد که امامت وولایت ووصیت را در ذ
1-الکتروتراپی
2-لیزرتراپی(درمان لیزر در بیماری های مفاصل و عضلات و اعصاب محیطی و کاهش درد وکمک به ترمیم تاندون،عضله وعصب وبعدازجراحی های ارتوپدی واعصاب و... که فقط در تخصص فیزیوتراپیست ها میباشد)
3-تمرین درمانی
4-ماساژ درمانی(ماساژ عمقی،فشاری و...)
5-آموزش ورزش های طبی
6-تکنیک های دستی
7-درای نیدلینگ(طب سوزنی)dry needling
8-حرکات اصلاحی
9-ارزیابی ستون فقرات
10-توانبخشی ورزشی
11-CPM(دستگاه تخصصی تعویض مفصل)
12-تراکشن(کشش)
13-TAPINGتیپینگ یا چسب ورزشی طبی
14-برنامه
امروز از ساعت 9 تا 2 بعداز ظهر توی دندون پزشکی بودم. دیگه داشتم بی هوش میشدم.
خرج امروز و صدا که جراحی لثه دارم و روز چهارشنبه که پر کردن یکی دیگه از دندونامه حدودا میشه 15/5 میلیون تومن . 
خدایا این پولو از من قبول کن در راه تو خرجش میکنم
صبح باید برم دانشگاه بعداز شش ترم درس خوندن بهتر بگم از دانشگاه اخراج شده ام بخاطر مشروطی دوباره ازمون داده ام و قبول شده ام همون دانشگاه !!! درس خوندن با مشکل جسمی خیلی سخت و طاقت فرسا هست بهرحال همه ی سعی و تلاشمو میکنم که بتونم زودتر درسموتموم کنم
1-سلام
2-شین دیروز اومد خونمون!
3-واسش ایس تی لیمو و دارچین درست کردم عوضی دوست نداشت.
4-نهار واسش برنج و مرغ سرخ شده و بادمجون و ریحون و گوجه کبابی با لیمو ترش و ماست خونگی اوردیم تازه ته دیگ سیب زمینی هم داشتیم :دی
4-بعداز ظهر نتونست وایسه چون مامانش تنها بود و نهایتا بعداز خوردن چایی و شکلات زنجبیلی رفت.

5-مامانم میخواست  بره بیرون و نهایتا منم با شین رفتم خونشون.

6-اونجا واسم مرغ سوخاری درست کرد که خیلی باهاش حال کردم:دی
8-راستی دیروز ایس پک مو
یک روز استاد دانشگاه به هر کدام از دانشجویان کلاس یک بادکنک باد شده و یک سوزن داد و گفت یک دقیقه فرصت دارید بادکنکهای یکدیگر را بترکانید. هرکس بعد از یک دقیقه بادکنکش را سالم تحویل داد برنده است. مسابقه شروع و بعداز یک دقیقه
ادامه مطلب
به نام خدای شنهای طبس

رمزگشایی از ترور «احمد شاه مسعود»
احمدشاه مسعود، شش ماه پیش از کشته شدن، در تنها سفر خارجی خود به پاریس رفت. او در
آنجا به پیشنهاد کشورهای اروپایی مبنی بر تشکیل یک حکومت جدید (تحت حمایت
نظامی غرب) پاسخ منفی داد و اعلام کرد که حتی اگر به اندازه کلاه سرش در
افغانستان برای او جا باقی بماند، دست از مبارزه نخواهد کشید و به نیروهای
خارجی، اجازه حضور در افغانستان را نخواهد داد.
به نظر می رسد که طرح حمله نظامی به افغانستان،
بوسیله گزارش مهر،  تو این حادثه، خرس پیرمرد ۶۰ ساله را در مسیر آبگرم بخش کندوان زخمی کرد. این پیرمرد بعداز زخمی شدن و به برهان شدت جراحات وارده از لفظ خرس جان خود را از مشت داد. سال گذشته نیز حمله خرس باعث جان باخت یک نفر تو ولایت کندوان میانه شده حیات.
اگه به من بگن بعد از معدن سخت ترین کار چیه می گم دست شویی رفتن تو آپارتمان :/
شما تصور کن یه طرف اتاق خوبه یه طرفم حال و همه هم دقیقا نشستن :/ خوب گلاب به روتون چطور کارشو کنه خو.
تصور کن گلاب به روتون شماره دو داشته باشی خوب اونم صدا داره آبرو و حیثیت واسه آدم نمیمونه :/
اگه به من بگن بعد از معدن سخت ترین کار چیه می گم دست شویی رفتن تو آپارتمان :/
شما تصور کن یه طرف اتاق خوبه یه طرفم حال و همه هم دقیقا نشستن :/ خوب گلاب به روتون چطور کارشو کنه خو.
تصور کن گلاب به روتون شماره دو داشته باشی خوب اونم صدا داره آبرو و حیثیت واسه آدم نمیمونه :/
امروز فهمیدم یکی از همکارا میخوادآخر اردیبهشت کلاسشو جا بجا کنه یا صب بیاد یا بعداز ظهر 
اگه بعدازظهر باشه  من تنها میشم و از طرفی بازم همه چی بلاتکلیف و بهم ریخته میشه.
بلاتکلیفی برام آزار دهندس تغییر پشت سر هم کلافه ام‌میکنه و سر این کلاف از دستم در میره قلبمو غصه پر میکنه و عدم اطمینان از وضعیت روحم و غمگین.
دعا کنید صبحا بیاد
⭕️ #تلویزیون_ملی_ایران در ساعت ۵ بعداز ظهر جمعه ۱۱ مهرماه سال ۱۳۳۷ بوسیله #ثابت_پاسال( بهائی) افتتاح شد،
و در ابتدا از تهیه‌کننده تا باغبان‌های آن از بهائیان‌ بودند،
و از آن روز تا ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ که به #صداوسیما تغییر نام داد و تا بحال هنوز یک برنامه برضد #بهاییت تولید نکرده است./ مسعود فدک
✅ @Masaf
1امام  باقر ع فرمود بلندی و کوتاه وکلید  ودر همه چیز و  خرسندی خدای  رحمان تبارک وتعلی  اطاعت  اما مست بعداز معرفت او  سپس فرمود خدای تبارک میفرماید83 سوره 4 هرکه  اطاعت یمعمبر نماید اطاعت خدا کرده وهر که رو گرداند  ورا رها کن  زیرا  ما ترا نگهبان او نفرستادیم 
پرهیز از نوشیدن آب یخ بویژه بین غذا و یا بلافاصله بعداز غذا  و یا قبل از غذا (یک ساعت فاصله رعایت شود)پرهیز از نوشیدن آب سرد و یخ در مواقعی که دمای بدن بالاست (بعد از استحمام، ورزش و ...)جویدن کامل غذا و پرهیز از تند خوریاجتناب از مصرف روغن های فروشگاهی و تراریخته و مصرف روغن شحم، روغن ارده کنجد، روغن کنجد، روغن زیتون، روغن زرد(ساریاغ) و ...پرهیز از مصرف نوشابه های گازدار و خیلی سردپرهیز از مصرف بی رویه بستنی ها بویژه بستنی های صنعتی که به جای ثعل
ویلا صفر به مساحت 250زمین  متر و مساحت بنا 150 متر سند تک برگی
امتیازات: سه خواب -  یک سالن - سرویس بهداشتی -  کابینت ام دی اف - کمد دیواری - پکیج - کف سرامیک - گاز رومیزی - پارکینگ خشک
مبلغ کل 1 میلیارد و صد میلیون تومان
آدرس : بندر کیاشهر - بعداز پل - داخل کوچه
شماره تماس 09211743624 یوسف رستگار
خوشبختانه یا بدبختانه قبول نشدم :(
از اونجایی میگم خوشبختانه چون هیچوقت به حکمت خدا شک نداشتم و ندارم  ... برای همین ناراحت نشدم ...
من زحمت کشیدم نشد،  حالا نه به اون شدتی که تو ذهن شما ممکنه شکل گرفته باشه....
از اول که جوابمو دیدم فقط خندیدم چون برام غیر قابل باور بود قبول نشدنم ...
ولی احساس میکنم دعای بابام گرفت.... خلاصه پنج میلیون پرید از این بیشتر اعصابم خرد شده:/ (این پنج میلیون بعداز اعلام نتایج اولیه حرفش به شد ولی نشد دیگه )
یکی دیگه از مسائ
زندگیم همیشه با سختیا عجین شده بود مقصر خودم بودم واسه تک تک اتفاقا و مشکلاتم .قبل از این دختری بودم ساده و معصوم و مظلوم ,که حتی خجالت میکشید سرشو بالا بگیره یه جمله ای رو به زبون بیاره یا از حقش دفاع کنه .دختری بودم با ظاهر خوب و باطن پاک .دختری که حتی از صدای شنیدن جنس مخالفش احساس گناه میکرد ولی بعداز ازدواجش اون دختر ساده و معصوم و مظلوم .زیره باره مشکلات دست و پنجه نرم میکرد با کتکها .حرفای ناجور و خیانتها و تنهایی و غربت و اینکه التماسها و
اگر به شعر و شاعری خیلی علاقمندی داری پس :

کتاب ، واج و هجا را می نویسم.

برای ابتدا ، به مبلغی برای چاپ احتیاج است.

تا آخر اینکه به تمرین شعر سُرایی بپردازیم.

تک تک علوم واجب را می نویسم فقط زمان لازم است.

سلسله‌های کتب را لیست می‌کنم. بعداز واج و هجا ، بحر و ارکان ، علم بدیع و...

در تماس باشید.
برای یک اثر کامل ، کمک از هرجهت لازمست.
مطمئنا قیمت همچین کتابی بالاست ، قدر زر زرگر بداند! قدر گوهر گوهری!
نهادکتابخانه های عمومی کشور برگزار می کند:
                                                                         "دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی"

در سه بخش "کودک،نوجوان ،بزرگسال"ودر دوقالب "فردی وخانوادگی "
رده سنی کودک(4تا12سال):منابع:گنبدخورشید،زندگی حضرت معصومه (ع)،ده قصه از امام هادی برای بچه ها
قالب ها:
فعالیت فردی:
نقاشی(استفاده از تمامی ابزار امکانپذیراست)
پویش کتابخوان(فیلم 5دقیقه ای معرفی کتاب،حجم فیلم 70مگابایت،دوربین ترجیحا بصورت افقی
مرده زنگ میزنه خونه، میگه عزیزم من بعداز ظهر با دوستم میام خونه…زنش میگه 
خونه ریختوپاشه مرده:  میدونمزنه:  ظرفا کثیفهمرده: میدونم زنه:  توى یخچال هم هیچی نداریم …مرده:  میدونم !!!زنه:  تو ک همه رو میدونی پس چرا دعوتش کردی؟
آخه هوس زن گرفتن کرده، گفتم،بیاد وضعیتمو ببینه شاید پشیمون شه ….!?
از اونجایی میگم خوشبختانه چون هیچوقت به حکمت خدا شک نداشتم و ندارم  ... برای همین ناراحت نشدم ...
ولی احساس میکنم دعای بابام گرفت.... خلاصه پنج میلیون پرید از این بیشتر اعصابم خرد شده:/ (این پنج میلیون بعداز اعلام نتایج اولیه حرفش پیش اومد ،ولی نشد دیگه )
یکی دیگه از
ولی احساس میکنم دعای بابام گرفت.... خلاصه پنج میلیون پرید از این بیشتر اعصابم خرد شده:/ (این پنج میلیون بعداز اعلام نتایج اولیه حرفش پیش اومد ،ولی نشد دیگه )
یکی دیگه از
امروز همونطور که دیشب با دوستم صحبت کردم قرار شد برای معاینات پزشکی با هم به کرمان برویم چون پدر جان سرکار بودن ومن وسیله نداشتم.
ساعت 6/30 دقیقه از شهر به سوی مرکز استان حرکت کردیم و وقتی که به دانشگاه رسیدیم دیدیم بلللله بیشتر همکلاسی هام می خواهند بروند فرهنگیان ...
ولی خب در کل تعداد خیلی کمتر بودن با اینکه از سه تا شهر بودن ...
بعداز اتمام مراحل به سوی شهر(قبل از ظهر ) حرکت کردیم.
برگزاری تور بعداز کرونا

دوستان عزیزخبر اول اینکه عزیزانی که تو امارات هستند ویزاهاشون فعلا تا آخر سال 2020 تمدید شده بدون هیچ هزینه ایالبته که امیدواریم این صحبتهاشون صحت داشته باشهامارات شرایط قرنطینه سختی را پیش گرفته که انشالله شرایط کشورشون به روال عادی برگردهامیدوارم که هرچه زودتر همه شرایط عادی بشه ومرزها باز بشه
انشالله اگر تا تیرماه اوضاع خوب بشه کنسرتهای نوروزی خوانندگان در ترکیه که کنسل شده  در مرداد ماه برنامه ریزی شده واز ط
سلام.سال نو با تاخیر فراوان مبارک..
مدتی نبودم و نشد پست بگذارم. ولی حالا بازگشتی پیروزمندانه دارم..البته اینم بگم تو اینستاگرام بودم و مشغول به اشتراک گذاری احوال کلاسم و...
ان شا الله بعداز این خاطرات همکارانم و کسانی که برام ایمیل کردن با نام مستعار گونه و... براتون میگذارم..امیدوارم به کار کسی بیاد.راه های ارتباطی هم که مشخصه..پس اگه کسی تمایل به ارائه تجربیاتش رو داشت بهم اطلاع بده. بزودی با پست جدید در خدمتم...
کیش یکی‌از ۴ حوزه‌ در دنیا است که درصد اکسیژن خالص آن بیشتر از بخشها دیگر است و مکان مضاعف خیر و خوبی برای تنفس همگی ی اشخاص به ویژه جانبازهای شیمیایی است . چه بسا گفته می شود که مردمان معمولی , بعداز گردش در جزیره چندان شم خستگی نمیکنند .

ادامه مطلب
روش رزور بلیت اینترنتی سینماخرید و رزرو بلیت خیلی بی آلایش است و کافی است پروسه ذیل را انجام دهید :۱ - بعداز مراجعه به کاغذ سینمای متبوع , فیلم , روز نمایش و بعد سانس مورد نظرتان را تعیین نمایید .۲ - با کلیک بر روی سوییچ خرید بلیت وارد کاغذ ویژگی ها شده که می‌بایست تعداد بلیت را وارد نمایید . در صورتیکه شماعضو باشگاه سینما تیکت می‌باشید بایستی ابتدا با اسم کاربری و سر عبور خویش وارد گردید , در شرایطی‌که تا کنون عضو نبو
نویسنده و محقق : اشکان ارشادی از کرمانشاه 
برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی دو راهکار داریم : 
۱. اگر سال از ابتدای فروردین شمسی تا سال جدید میلادی که اصولا ده دی به بعد است ( مگر سال کبیسه باشد که دهم به یازدهم و یازدهم به دوازدهم اغلب تغییر پذیر است. ) به اضافه ۶۲۱ ، حاصل سال میلادی هست. 
مثال : ۱۳۶۴ +۶۲۱ =۱۹۸۵ ، پس سال تولد من به میلادی ۱۹۸۵ است. 
۲. اگر بعداز ده ماه به دنیا می آمدم چه ؟ آنگاه سال تولدم +۶۲۲ می شد و عدد ۱۹۸۶ بدست می آمد. 
تبدیل میلادی
الان از نیمه شب چهارشنبه گذشته وارد پنج شنبه شدیم. صبح چهارشنبه رفتم چهارباغ... ف رو دیدم... توی یه کافه نشستیم و کلی گپ زدیم... حرفهای خوبی زدیم... راههای برام گشوده شد ...
بعداز ظهر هم رفتم بعد از چند هفته سری به ریحانه زدم...
شب هم کتاب خوندم... خسته و گیج بودم ولی باید یه کاری کرد...
چقدر خوب شد برام عکس فرستاده بودی آخر شبیه... چقدر خوب شد صدات رو شنیدم...تعطیلات کریسمسه... ما اینجا گیر افتادیم توی هوای آلوده...
دلم گرمه به بودنت
  ابو جعفر  گوید ابو عبدا لله جعفر  بن محمد ع در 65 سالگی بسال 148 در گذشت   بعداز مام باقر ع 34 سال زندگی. کرد  8 یونس بن یعقوب گوید  شنبدم موسی بت جعفر ع میعرمو دمن پدرم را در دوجامهشطوی که لباس احرامش بود و نیز با یکی  از پیراهنهای  خودش و عمامه  علی بن الحسین ع و بردیکه  انرک بچهل  دینار خربده بود کفن کرد توضیح شطا نام قریه  ایست نزدیک   مصر که پارچه هایی را که در انجا میبافند شطوی مینامندو برد بضم باه  پارچه راه راهی بود که بدوش میانداختند ونو
حق دختری که با یه پسر مدتی چت میکنه و خانوادش میفهمن اینه که بزور شوهرش بدن؟
تا کی این عادت و رفتارای احمقانه؟
خواهش میکنم  واسه ی دوستم خیلی خیلی دعا کنید
بعداز یکی دوماه بی خبری ازش فهمیدم به خاطر این موضوع زندانیه تو خونه.
میشه حداقل یه صلوات واسش بفرستید؟
تقریبا تمام دیروز بعداز ظهر و امروز رو استراحت کردم. خوابیدم ، غذا خوردم ، کلاه‌ قرمزی دیدم. 
امروز صبح که اونجوری شد، بعدش باز خوب بودیم. عصر خواستم با میم برم بیرم، الف هم اومد. خب الف اومد من چیکار کنم؟! من میخواستم جامدادی بخرم که خریدم. بعدشم من گفتم برین آش بخوریم رفتیم خوردیم و من به شدت ترش کردم بعدش و‌حالم بد بود.
بعد اومدم با ر حرف زدم، و تو نبودی. بعدش گزارش نوشتم، تو و ر حرف زدین و الان هم اینجوری.
خسته م واقعا :/ حوصله بحث ندارم. کار ز
رسول خدا  ص فرمود حجت من بر ا شقیا ی امت تو کامل تمام است انهاییکه ولایت علی ع را ترک گفته وبادشمنانش  دوستی نموده و فضیلت او و اوصیای بعد از او را انکار کردند زیرا فضیلت تو فضیلت ایشان است  اطاعت نو اطاعت ایشان و حق تو حق ایشان و نافرمانی ایشان  آنهایند امامان را راهبر بعداز تو روح تو در کالبد ایشانست و روح تو همانست که از طرف پروردگارت در تو دمیده شد و ایشان عترت تو میباشند واز طینت و گو شت وخون تو سرشته اند  خدای عزوجل سنت وروش تو و پیغمبران

نویسنده و محقق : اشکان ارشادی از کرمانشاه 

جنگ دوم بین‌المللی از یک سپتامبر ۱۹۳۹ با حمله آلمان نازی به لهستان شروع شد و در سال ۱۹۴۵ میلادی تمام شد. این جنگ با فتح آلمان و بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی به پایان رسید. 
در یک سپتامبر ۱۹۳۹ میلادی شروع و در دوم سپتامبر ۱۹۴۵ خاتمه یافت.
برابر با ۹ شهریور ۱۳۱۸ شمسی شروع 
و ۱۱ شهریور ۱۳۲۴ خاتمه یافت.
بیش از ۷۰ میلیون نفر جان باختند. اواخر جنگ آلمان در تسخیر قرار گرفت و هیتلر خودکشی کرد ولی ژاپن
اگر کسی به تنهایی سرپرست خانوار باشد 55تومان می گیرد، ولی اگر دونفر شد کمتر می شود! و چهار نفر باز هم کمتر. بیشتر از چهار نفر هم حساب نیست! زیرا 205تومن بیشتر نمی دهند. درواقع شعار دوتا بچه کافیه در ان مستتر است، که اگر مجرد باشد بهتر! و این مخالف سیاستهای جمعیتی کشور می باشد. اگر بودجه به میزان 205است باید سیر صعودی بگیرد یعنی مجرد 30باشد دونفر 70سه نفر 110چهارنفر 155و 5نفر 205. اما اگر امکان بیشتری هست بهتر است اعلام کنند هر نفر سرانه 50می باشد و هرچه تعد
برای تماس با گالری مبلمان ولایی آرامش:
جهت اطلاع از قیمت ها ونحوه تحویل کالا با شماره همراه : 09125678032 مصطفی نیر آبادی مدیریت مبلمان ویلایی آرامش تماس بگیریدآدرس: کرج محمدشهر زیبادشت خیابان صالحی بعداز تالار سمت راست پلاک ۲۸۶
مبلمان ویلایی در کرج
برای نمایندگی های فروش در سایر شهرها به صفحه نمایندگی ها مراجعه نمایید.
شکوفه های بهارنارنج رو سه بار بجوشونید،هر بار هفت تا هشت دقیقه بعداز هربار جوشوندن آبکش کنید وبلافاصله توآب سردبریزید(این آب سرد باعث میشه بعدا درحین پخت مربا، شکوفه ها جمع نشه و صاف بمونه) و در هربار جوشوندن،دو ق آبلیمو هم بهش اضافه کنید.

ادامه مطلب
رمان لعنتی ترین حوالی""به قلم: سحر صادقیان"خلاصه: از همون اول رمان تا تهش رو قضاوت نکنید لطفا از قسمت ۴به بعد داستان جالب می شه امیدوارم باب میلتون باشه، به هر حال سلیقه ای هستش یکی ژانر پلیسی دوست داره یکی طنز و..همونجور که با ژانر رمان آشنایی دارید رمانمون پلیسی هستش هم عاشقانه و بیشتر اجتماعی.داستان هم از قسمت اول تا دوم توسط راوی بیان شده اما مابقی رمان رو از زبان شخصیت اصلی داستان ادامه دادم....درنا توی یه باند قاچاق بزرگ شده و بعد ها در زمی
سلام
به دلایلی پایان عمر این وبلاگ رسیده است و به زودی حذف می‌شود!
مطالب قبلی و همچنین مطالب جدید‌تر در باب نویسندگی، به یاری خدا در این وبلاگ (halazun.blog.ir) نوشته می‌شوند؛ البته بعداز ماه مبارک رمضان.
اگر احساس می‌کنید که مطالب برای‌تان مفید بود، می‌توانید آن وبلاگ را دنبال کنید.
پایان
باتری از وسیع ترین قسمت های تامین کننده انرژی داخل خودروهاست و اهمیتی آنقدر بالا دارااست که ترازو تن درستی آن بر کیفیت بازده خودرو تاثیر بدون واسطه میگذارد. وظیفه عمده باتری، تامین انرژی موردنیاز استارتر میباشد. بعداز پر‌نور شدن پیشرانه، آلترنیتور یا این که دینام، نیروی الکتریکی موردنیاز امکانات جانبی و رفاهی را تامین می نماید.
ادامه مطلب
بازی انفجار در بهترین سایت شرط بندی ایرانی بازی کنید ما در این مقاله به شما آموزش میدهیم.
این بازی شما بازنده میباشید صحیح وجود ندارد و اینکه گفته می‌شود در‌این بازی مدام چیره می باشید هم صحیح وجود ندارد! می بایست صحیح و اکانت گردیده پیش بروید تا درین بازی ناکامی نخورید. یکسری گزینه در‌این بازی اثبات گردیده که می قدرت آنان‌را هم در الگوریتم بازی انفجار اکانت نمود این مورد ها را در ذیل بازنگری خوا هیم کرد پس از هر ۳ دست بازی آی پی خویش را با
بسم الله الرحمن الرحیم
هرکه این سوره را سه بار بخواند حق تعالی او را بی حساب شفیع نماید . هرکه بخواند به عدد هر ابری که روی آسمان آمده و آید تا روز قیامت بر وی حسنه نویسند وروز قیامت از موقنان بع عهد الله باشد
جهت آبستن شدن آیه 30 این سوره را به حروف مقطعه ( ولو ان قرانا.....: و ل و ان ق ران ا....)
نوشته وبر پهلوی زن ببندند بعداز هم بستری حامله شود . هرکه این سوره را زیاد بخواند الله اورا به مصیبت صاعقه گرفتار ننماید  و بی حساب داخل بهشت شده و شفاعت اون د
عبید بن زراره گوید از امام صادق ع راجع بکبایر  پرسیدم  فرمود  انها در کتاب علی ع هفت است 1 کفر بخدا  ادم کشی 3 نافرمانی پدر مادر 4خوردن ربا بعد از دانستن  5 خوردن مال. یتیم بنا حق 6. فرار از جهاد7 تعرب  بعداز هجرت  عرضکردم انها. بزرگتربن. گهانانند فرمود اری  عرضکردم گناه.  خوددن.یک درهم از مال بناحق. بزرگتر است ترک نماز فرمود ترک نماز عرضکردم شماکه ترک نمازرااز کبایر نشممردی فرمود نخستین چیزی که بتو ،گفتم چه بود. عرض کردم کفر فرمود تارک. نماز کاف
سلام برای شرکت در مسابقه مطالب پایین را دقیق بخونید .
جوایز مسابقه رمضان : اپلیکیشن مخصوص وبلاگتون 10 روز پشتیبانی رایگان ، 40 درصد تخفیف در سفارش ، یک هدر اختصاصی رایگان ، یک پوستر اختصاصی رایگان 
مسابقه از 10 سئوال تشکیل شده و تایم مسابقه نیم ساعت می باشد اگر بیشتر از یک ربع طول بکشد فرم بطور خودکار بعداز ثبت جواب های شما را حذف می کند .
توجه
نمی توانید از اینترنت سئوالات را پیدا کنید چون وقتی شما از فرم هوشمند خارج شوید اون بطور خودکار ازمون ش
ساعت یک و چهل و نه دقیقه ی بامداد شده و بعداز یک روز پرکار ، خسته ام اما ذهنم مشغول است...
خیالِ پریشانم ؛ کمی برایت بگویم که اینجا پراست از آدمهایی که عاشقند...خیلی هم زیاد...
مثلا امروز عاشق یک نفرند و دقیقه به دقیقه، محبت نثارش میکنند، عکس دونفره میگیرند و کادو میدهند...و فردا عاشق یک نفر دیگر...و باز هم محبت...
امروز عشق و نفس و زندگیشان یک نفر است و فردا ، یکی دیگر...
امروز در اوج احساسات و رمانتیک بودن ها، با یک نفر قول و قرار عاشقانه میگذارند که
• پمپ پر قدرت و کم صدا با قدرت 125 psi• شیر برداشت اهرمی از جنس کرم• تاییدیه جهانی NSF و استاندارد غذا ودارو آمریکا FDA• دارای تکنولوژی اسمز معکوس RO• قطعات بسیار با کیفیت با طول عمر بالا• هوزینگ دوبل اورینگ FOOD GRADEبه طور کلی اگر به دنبال یک دستگاه با قیمت مناسب و کارایی بالا هستید تصفیه آب سی سی کا قطعاً گزینه بسیار مناسبی است.مدیریت:عظیمیهمراه : 305 97 95 912- 5618 254 913یزد - میدان امام حسین- بلوار شهید بهشتی - بعداز کمیته امداد امام خمینی(ره) - نبش کوچه 7 نم
سلام به همراهان گرامی

امروز بعداز چند روز کارکردن با برنامه Tomato Timer به یک چیز خیلی جالبی برخوردم. من همیشه برای خودم برنامه ریزی میکنم که کارهام رو در یک زمان مشخصی انجام بدم بتونم به همشون هم برسم ولی خب بعضی وقت ها اینقدر خسته میشم از این حجم از کار زیاد مجبور میشم یک سری هاشون رو بیخیال بشم.
ادامه مطلب

این فیلم ول شدگان اسم داشت البته به دلایلی به ما تمامی با نیز نیستیم و آن گاه به ما کلیه با نیز هستیم تغییر تحول اسم اعطا کرد و فیلمبرداری آن از فروددین ماه تا خرداد ماه ۱۳۹۷ انجام شد . مهران مدیری پس از فیلم مدام پای یک زن بین است و لیلا حاتمی بعداز فیلم شیفته برای دومی توشه با کمال تبریزی در کمدی ما همگی با نیز هستیم همیاری می نمایند . این فیلم دومی فیلم کمدی ( پس از خوک ) است که لیلا حاتمی حضور در آن را پذیرفته‌ا
دیروز بعداز هر که رفتم یاناکار تا ساعت 7:30 کار کرده ام بعدش جلسه کاری بود و بعدش با حبیب کاف حرف زده ایم و حرف زده ایم برای پیشرفت نتیجه اش این شد که من ظرف غذا و فلاسک آب برداشت از یاناکار و امروز برای خودم غذا آورده ام و صبحونه خورده ام ... کارهای هرگز نکرده البته کم صبحونه خورده ام اما خب قراره بیشتر کنم این شرایط رو ...
سلول‌های مرده پوست لب را از روی آن با مسواک خویش غیر وابسته کرده و آن‌گاه چرب نمائید. سطح لب را پماد منحصربه‌فرد لب بمالید (کناره‌های لب را نیز فراموش نکنید). کارایی نمایید تمام ارتفاع شب پماد روی لب‌های‌تان بماند تا صبح بعداز بیداری متوجه گردید که سوراخ‌ها از در بین رفته‌اند. 
بهترین مارک رژلب

موقعیت آب و هوایی روی لب‌ها اثر می گذارد. آب و هوای سرد و کم آب و زخم‌های ناشی از فروغ خورشید به پوست لب زخم می رساند. کمبود ویتامین‌ها نیز تند
بعداز امام عسکری نوبت بنام مهدی است/آن حجت پاک خداآقا امام مهدی است/شدآخرین لطف خدا اندرامامت حضرتش/دنیای درآخر زمان بنگر بکام مهدی است/بردشمن اسلام ودین مولاشودیک انتقام/در جبهه حق محوری پیروز گام مهدی است/شیعه توسل میکندبرحضرت صاحب زمان/ازجانب ایزدبراو هردم سلام مهدی است/باید برای حضرتش هرلحظه ای آماده باش/درقلب کل شیعیان عشق تمام مهدی است/هردرد درمان میشود بایاد پاک مهدوی/شوق ولایت محوران زنگ کلام مهدی است/ناگه ظهورش میرسد تاعاشقی مع
جشنواره پاییزی شبی در مدرسه⚽️‍♂‍♂جانمونی؟!چه خبره؟!کجا؟!چی؟!❤️شبی در مدرسه باجغلی✅بچه های کلاس چهارم و پنجم و ششم، همه با هم، از روز شنبه(۰۸/۱۸) تا روز دوشنبه(08/20)، از ساعت ۳ بعداز ظهر تا ساعت ۹ شب، میخایم بترکونیم و کلّی حال کنیم❗️راستی مامان باباها ‍♂‍♀شما هم دعوتیدا .....شب میخایم یه نمایشگاه بزرگ بزنیم از دستپختای خوشمزّتون!! بعدشم سفره رو بندازیم و ...حتما تشریف بیارید یادتون نره!!!☝️
امام ع فرمود در کتاب علی ع دیدیم که رسول خدا ص بالای منبر خویش فرموده سوگند ب خداییکه جز او شایسته پرستش نیست بهیچ مو منی هرگز خیر دنیاواخرت داده نشد جز بسبب خوش بینی بخدا امیدواریش با او و حسن خلقش وباز ایستادن از غیبت مومنین وبخدایی  بقیه دارد که جز او شایان پرستش  نیست خدا هیچ مو منی را بعداز توبه و استعفار عذاب نکند  مگر بسبب بد گ مانیش بخدا و کوتاهی کردن نسبت بامیدوا ری باو و بد خ لقیش و غیبت نمودنش مومنین را و ب خدایی که جز او شایان پرستش
یه سری زوج ها هستن که تو اینستاگرام عکس میذارن و احساس روشنفکری شدیدی دارن کلا مثلا به دنیا پشت کردن و کافه میرن و ساعتها میشینن کتاب میخونن و غالبا تو انقلاب و چهار راه ولیعصر پلاسن و استایلشون اینجوریه که پسره یا ریش داره یا موهاش درازه، دختره هم موهاش کوتاهه و شلوار زانو زده و پیرهن مردونه میپوشه و کف زمین تو طبیعت ولوعه.. درکل آزاد و رها از دنیا و مافیها.. فقط بعد از یه مدت میتونی تبلیغ نون خشکی اینام تو پیجشون ببینی..
یا یه سری پیجای دیگه
یک روز استاد دانشگاه به هر کدام از دانشجویان کلاس یک بادکنک باد شده و یک سوزن داد و گفت یک دقیقه فرصت دارید بادکنک‌های یکدیگر را بترکانید. هرکس بعد از یک دقیقه بادکنکش را سالم تحویل داد برنده است. مسابقه شروع و بعداز یک دقیقه چهار نفر با بادکنک سالم برنده شدند.
ادامه مطلب
یک روز استاد دانشگاه به هر کدام از دانشجویان کلاس یک بادکنک باد شده و یک سوزن داد و گفت یک دقیقه فرصت دارید بادکنک‌های یکدیگر را بترکانید. هرکس بعد از یک دقیقه بادکنکش را سالم تحویل داد برنده است. مسابقه شروع و بعداز یک دقیقه چهار نفر با بادکنک سالم برنده شدند.
ادامه مطلب

دریافت
ویزای امارات متحده عربی

با اخذ ویزای امارات متحده عربی شما مجوز ورود به شهرهای  این کشور را خواهید داشت که در این بین ،شهرهای دبی-ابوظبی-شارچه-راس الخیمه و... به ترتیب مورد توجه ایرانیان می باشد.
این ویزا بصورت الکترونیکی بوده ولیبلی روی پاسپورت خورده نمیشود.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای امارات
تا چندی پیش تنها داشتن اسکن پاسپورت با حداقل 7ماه اعتبار از زمان خروج کافی بود ولی از اواخر دسامبر 2019 مدارک ذیل لازم می باشد:
1-اسکن پاسپورت ب
برای این مدل شومیز زنانه باید الگوی اولیه را بکشید سپس پنس زیر سینه را بکشید پنس لقی یقه و حلقه را ببندید.

3 سانت از قسمت جلو را جدا کرده برش دهید و بعداز دوخت رودوزی کنید.

از خط کار ور در حلقه وصل خط سینه شود به صورت هلال و این قسمت بالاتنه را رولت کنید .

قسمت رولت شده.

از سرشانه در یقه 3 سانت داخل شده و وصل کارور کنید و این قسمت گیپور دوخت می شود.

حالا قسمت رولت شده را دوتا پیلی بدهید تا وصل درز قسمت گیپور شود.

خط پنس را تا پایی

محمد فاضلی – عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی

✅ آن‌قدر فرصت برای فکر کردن، بعد از شورش‌های بنزین، داشته‌ام که آن‌چه می‌نویسم نه از سر عصبانیت باشد و نه موج‌سواری تلقی شود؛ از سر دردمندی برای ایران و مردمی است که آرزو دارند، انسانی، مسالمت‌آمیز و در خور شأن نام تاریخی ایران زندگی کنند.

✅ یکم. توسعه‌نیافتگی تاریخی (فراتر از عمر ج.ا.ا)، ناکارآمدی حکمرانی اقتصادی که مسبب فساد، بی‌اعتمادی و بالاخص نابرابری شده، به علاوه فشارهای بی
فروشگاه سلامت با سالها تجربه در زمینه دستگاه های تصفیه اب، اقدام به واردات وعرضه با کیفیت ترین برندهای دستگاه های تصفیه آب نظیر C C K و SOFT WATER و AQUA PRO با سیستم اسمز معکوس نموده است.این دستگاه ها تحت لیسانس کشور امریکا بوده و همچنین دارای استاندارد های جهانی NSF و WATER QUALITY می باشند.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.مدیریت:عظیمیهمراه : 305 97 95 912- 5618 254 913یزد - میدان امام حسین- بلوار شهید بهشتی - بعداز کمیته امداد امام خمینی(ره) - نبش کوچه 7 نمای
بخش هفتم کتابم 
ریسک پذیری و ثروت آفرینی
(دریچه ای به مباحث این بخش از کتاب ثروت شو)
۱)نگران از دست دادن شغل ویا اموالتان نباشید.
۲)چگونه بعداز شکست به زندگی خود ادامه دهید.
۳)راهکارهایی برای شناخت ریسک کردن با حماقت کردن.
۴)چگونه رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنیم . 
این مباحث به صورت کامل و ساده و روان در کتاب (ثروت شو) آمده است. 
بعضی از چیزها اولین تجربشون بدک نیست..
بنظرم بعضی چیزها که آسیبی به اطرافیانت وارد نمیکند را انجام بدی بد نیست...
دیروز بعداز تحمل مشکلاتم و لبریز شدن صبرم و یه دعوایی با یکی!... بعداز مدت 
بسیار زیاد و طولانی مدت یهو به سرم زد با تیغی کاتری دستمو بزنم:-|
نمیدونم خوشبختانه بود یا بدبختانه اماتیغی پیدا نشد و شروع کردم به گشتن دنبال کاتر..
که پیداش نکردم..
جداازاینکه حالم بد بود یه جنون عجیبی بهم دست داده بود که طی این همه زجر کشیدن هام
هیچوقت به سرم
باخودمان صادق باشیم.
خیلی از این بهانه هایی که به حساب "منطقی بودن"ردیف میکنیم برای انجام ندادنِ کارهای رویِ زمین مانده، کشک اند؛ کشک!
.
اگر نه آن مردی که آمد و به امام حسین (ع)گفت:
تکلیف جنگ مشخص شده دیگر من به کارت نمی آیم،.
یا آن یکی که اسبش را تعارف کرد به جای ماندن خودش هم.

خود را محک بزنید قبل از آنکه دیر بشود.
وقتش که برسد ،این کاروان منتظر من وتو نمیماند...

.
به قول استاد رائفی پور؛نمی فهمیم که نداریم.!
                                 . . . تعجیل
سینما آزادی تهرانروز سوم اردیبهشت ماه ۱۳۴۸ , سینما شهر فرنگ با نمایش فیلم مارلیک بهره‌برداری شد . برادران روضه خوان ( صاحبان سینما ) مدتی آن گاه , از اسم فرنگی برادوی صرف لحاظ کرده و ترجیح دادند اسم سینمایشان یادآور دستگاه سرگرم کننده زمانه کودکی شان باشد .نمایش فیلم‌های مطرحی مانند جنگ ستارگان منجر شد ضلع شمال شرقی چهار راه عباس آباد و سینما شهر فرنگ , به‌سرعت به پاتوق هواداران فیلم بدل شود . چشم انداز دائمی چهاررا
برید عجلی گوید از امام باقر ع در باره قول خدای عزوجل و همانا تو بیم دهنده ای و برای هر گروهی رهبریست  پرسیدم فرمود رسولحدا ص بیم دهنده است ودر هر زمانی یکی از اهلبیت رهبریست که مردم را بانچه پیغمبر از طرف خدا اورده رهبری کند دهبران. بعداز پیغمبر اول علی ع است و پس ازاو او اوصیا اش یکی پسازدیگری  1 فصیل گوید از امام صادق ع راجع بقول خدای عزوجل 7 سوره 13 و هر گروهی را  رهبریست  پرسیدم فرمود هر امامی رهبر است در دورانیکه  در میان مروم است  رهبر مردم
شروین میگه ما آدمها از هم یاد میگیریم . بیش ار از همه،  بی احساس شدن رو . این که از یه سنی به بعداز اومدنها ذوق نمیکنی و رفتنها برات یه پروسه روتین هستن ... دلیل این بی احساس شدن ، تحربه اس . به همین سادگی. 
ولی من میخوام به حرف شروین یه چیزی اضافه کنم. بیشتر وقتها سرمایه گذاری های بزرگی که روی آدمها میکنیم ، برامون سرخوردگی میاره . درست مثل تاجر تازه کاری که نمیدونه هر منم منمی،  هر ادعایی، ریشه و ارزش نداره 
آدمی هم خام زاده شده ، چه میدونه دل هر ک

ویزای امارات متحده عربی

با اخذ ویزای امارات متحده عربی شما مجوز ورود به شهرهای  این کشور را خواهید داشت که در این بین ،شهرهای دبی-ابوظبی-شارچه-راس الخیمه و... به ترتیب مورد توجه ایرانیان می باشد.
این ویزا بصورت الکترونیکی بوده ولیبلی روی پاسپورت خورده نمیشود.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای امارات
تا چندی پیش تنها داشتن اسکن پاسپورت با حداقل 7ماه اعتبار از زمان خروج کافی بود ولی از اواخر دسامبر 2019 مدارک ذیل لازم می باشد:
1-اسکن پاسپورت با حداقل
مشخصات ظاهری :رنگ تن حشره بالغ خاکستری مایل به قهوه ای روشن , بالهای جلوی رنگ مایل به قهوه ای , و یک ردیف نقطه های رنگ در کناره جلویی بالایی دیده می شود بالهای زیرین حشره سفیدرنگ است .چگونگی ضرر :لاروها ( کرم های ) نسل اولیه که جدید از تخم بیرون آمده اند بمدت یک ساعت از روی برگ به کارگیری کرده و درون برگ می شوند بعد با وجود آوردن سوراخی از محل غلاف برگ وارد ساقه گیاه می شود . این کرم ها به‌تدریج رویش کرده و ساقه آلوده و کثیف را ترک می نمایند و وارد س
روزانه چند دقیقه از وقت‌تان را به خودتان اختصاص دهید و آرام و ساکت گوشه ای خلوت بشینید و برای چند لحظه ذهنتان را از تمام مشکلات وسختی ها آزاد کنید.و بعد افکاری که باعث نشاط و انرژی شما میشوند را آرام آرام وارد ذهنتان کنید.
این کار باعث میشود که قدرت ذهنی شما برای جذب خواسته هایتان بیشتر شود.در واقع بعداز این کار و مبرّی کردن ذهن‌تان از همه‌ی سختی‌ها کم کم سیگنال‌های منفی ذهن‌تان کم شده و مثبت ها بیشتر
یادتان باشد تاجایی که میتوانید مثبت ب
نگارش ۲۵٫۳ دانا متوسطه دوره دوم (۹۸۱۲۲۵)     با تغییرات زیر قابل دریافت می باشد.
دریافت نگارش
نگارش دوره ای
نکته : بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزرسانی محتوای دروس از منابع داخلی سیستم دانا دربخش دوم سیستم را اجرا نماییدوتوجه نمایید یکبار قبل ازبروزآوری ویکبار بعداز بروزآوری از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید
 شخصی برای زن کلبیه چند پرنده. سیاه زنگ. هدیه فرستاد تا بوسیله انها بر سوگواری حسین ع کمک شوداو چون انهارا دیدگفت اینهاچیست گفتند هدبه ایست که فلانی فرستاده است تا بر سوگواری حسین علیهالسلام کمک شوی  او گفت ما که عروسی نداریم اینها را برای چه میخواهیم  سپس دستور داد تا انها را خانه بیرون کردندچون از خانه بیرون شدند اثری از انها احساس نشد مثل اینکه میان  اسمان  وزمین پرواز کردند  بعداز رفتن انهااز خانه اثری د. خانه از انها. دیده نشد.  توضیح ا
برای دانلود مقاله راه های بسیار زیادی وجود دارد . اول این که شما می توانید مستقیم از سایت خود ژ<نال مقاله را بگیرید . که باید هزینه بسیار زیادی را متحمل شوید . بعد از آن شما می توانید از سایت هایی مانند ایران پیپر با هزینه کم و در کمترین زمان ممکن مقاله خود را دانلود کنید . البته برای نوشتن مقاله باید تخصص داشتخه و اطلاعاتی در اختیار داشته باشید . که به برخی از آن ها می توانیم اشاره کنیم . شیوه ارجاع در نوشتههرگاه در متنِ مقاله مطلبی از یک کتاب ی
اشکال در تکلم وگفتارداره دکترهرکسی رادوست داری بفکراین مریض باش چون نقش بزرگی در زندگی من ایفامیکنداوتنهاهمدمی هست که دارم.این حرف های فائزه بود که مبتلابه بیماریMSبوداوبسیاردرمعرض دودسیگاروقلیان قرارمیگرفت و این اتفاق باعث کمبود ویتامینD3دربدنش شده بود.کیفیت رفتاراودرحدافرادشیداوروانی بود.واقعیت این بود که او وابسته به شخصیت های اهل دودودم بود این افراد ساعتی بااوصیغه موقت مینمودندومیرفتند.بعداز مرگ هرهمسرسراغ فرد دیگری میرفت.اعت
امام علی بن الحسین ع فرمود صبر نسبت بایمان مانند سر است بتن و هرکه صبر.   ندارد ایمان ندارد 6 ابو بصیر گوید شنیدم امام صادق ع میفرمود ازاد مرد در همه احوال ازاد مرد است اگر گرفتاری برایش پیش اید صبر کند و اگر مصیبتهابر سرش ریزد اورا شکسته نکند اگر چه اسیر شود ومغلوب گردد و سختی جایگزین اسایشش شود چنانکه یوسف صدیق امین صلوات الله علیه رابردگی و مغلو بیت واسارت زیان نبخشد  تاریکی و ترس چاه و انچه بر سرش امد زیانش نزد تا خدا بر او منت گذارد و ستمگ
در کاشت مو به روش SUT دیگر نیازی به تیغ جراحی , بیهوشی , به جا ماندن اسکار , برش نبوده و عارضه ها محدودی داشته ; مامی توانیم , بوسیله , دستگاه های تمام اتومات تحت نظر متخصص های متبحر کلینیک آریامن , برداشت و پیوند مو را تا 14000 هزار تار مو حقیقی , که 3 برابر نسبت به روشهای سابق هست را انجام دهیم . در‌این تکنیک تازه شما شاهد خط رشد بسیار طبیعی و تراکم فراوان بالا میباشید , به گونه ای کسی متوجه پیوند موی طبیعی و زنده شما نمی شود . دیگر نظیر روش های کاشت FIT و
" خلص بیوگرافی "بابک حسین پور" شکیبانی اسم بابک تخلص حسین پور نام خانواده گی حسین پور نام پدرغلام صفدر نام پدرکلان غلام حسین ،ازقوم مروی ،که درسال 1374هـ ش درقریه شکیبان ولسوالی زنده جان ولایت هرات دریک خانواده متدین ،دینداروفرهنگی متولد شد.ودرسال 1381هـ ش شامل مکتب ابتدایی ابومنصورعلی شکیبان گردید. بعداز سپری نمودن دوازده سال تحصیل درسال1392هـ ش ازلیسه مذکود فارغ تحصیل گردد.بنابه عشق وعلاقه که به درس وتعلیم داشت درهمان سال برای کانکورسراسری
   #کارزیبا وپسندیده✍️   به همت اعضای کانون فرهنگی هنری شهدا مسجد جامع  فرح آباد بخش مرکزی کاشمر با همیاری مرکز نیکو کاری حضرت ولیعصر (عج) د دهیاری و شورای اسلامی  دهستان فرح آباد جهت رفع بلا و ویروس کشنده کرونا که این روزها بیداد کرده است یک راس شتر به مبلغ 250 میلیون ریال خریداری شده و بعداز کشتن و ذبح آن گوشت آن بین 800 خانوار روستای فرح آباد توزیع شد که امیدواریم این اقدام موجب رفع و گشایش حاجت همه مسلمین جهان بشه ✅

اینکه داری با یه نفر چت میکنی و طرف تند تند جوابتو میده.
بعداز چنددقیقه دیگه به همون سرعت پیامات سین نمیشن و جوابا هی کوتاه تر و خلاصه تر میشن و حتی بعضیاش هم بدون جواب میمونن.
و یکدفه وسط حرف زدنت میاد میگه وای از خواب دارم بیهوش میشم!
و این یعنی اینکه دیگه اینقد زر نزن من یکی بهتر از تورو واسه چت کردن پیدا کردم!
اگه کسی رک و پوسکنده همین جمله ی بالارو بهم بگه شاید 10دقیقه گریه کنم و سعی میکنم باهاش مثله خودش باشم ولی اینکه منو احمق فرض میکنه قلب
 امرالمومنین  ع سی سال بعداز عاالفیل متولد شد بکشنه 21 ماه رمضان سال چهل هجری دختر اسد بنت اسد نزد ابوطالب امد تا اورا بولادت پیغمبر ص مزده دهد ابو طالب  گفت یک سبت صبر کن  من هم تورا بشخصی مانند او غبراز مفام نبوت  مژوه خواهم. داد امام صادق ع فرموو سبت 30 سال. است و فاصله میان پیغمبر ص گو امرالمومنین عسی سال لود   2  امام صادق ع فرمود  فاطمه بن اسدنزد ابوطالب امد تا اورا. بولادت. پیغمبر. ص مژوه دهد  ابوطالب گفت بگ سبت صبر من هم تورا بشخصی مانند ا
ساعت یک و نیم امتحانی دادم که یه بخشی از مباحث درس رو حدود یه سال پیش خودم  تدریس می‌کردم و الان تو دوران دانشجویی‌م سر کلاس, هم این استاد و هم یکی از استادهای دیگه بهم می گفت مباحث این بخش‌ها رو تو توضیح بیشتر بده
و جالب ترین نکته‌ش اینه که در حد کفایت پاس شدن و یه خورده بیشتر جهت اطمینان به پاس شدن, جواب‌ها رو نوشتم و جوری نوشتم که استاد می‌فهمه که بلدم ولی حال کامل نوشتن رو ندارم!
بله دوستان شما پست دانشجوی کارشناسی ارشد جز ۱۵نفر اول المپ
اول از همه عذرخواهی میکنم بخاطر اینکه این مطلب رو بعداز یک ماهو نیم درون وبلاگ قرار میدمدلیلشم امتحانات دانشگاه بود، ببخشید دیگهاز
هفته ها قبل برای این شب جذاب ، برنامه ریزی میکردیم دقیقا 23 آذر ماه 96
توی همین نقطه ای که امسال شهاب ها رو رصد کردیم نشسته بودیمهمون زمین کشاورزی آقا علی در یکی از روستاهای اطراف مرودشتساعت 10 بود به محل رسیدیم هوا هم به شدت سرد آتیش روشن کردیم و نشستیم گرم تعریف کردن و خوردن چیپس و پفک شدیمبارش شهابی بعداز نیمه
الان سه روزه خبر ازدواج همسر سابقمو شنیدم، از خیلی وقت پیش اقدام کردن که انگار جدیدا جواب مثبت گرفتن ....
حالا اینجا اتفاقاتی که برای من افتاد، حرفایی که شنیدم جالب ترین چیزایی بود که تو این یک سال اخیر بعداز طلاقم باهاش برخورد داشتم و خواهم داشت...
چرا اطرافیان فکر میکنن من باید از ازدواج همسر سابقم ناراحت بشم؟ درسته انتظار نداشتم الان اقدام کنه ولی از اینکه دیگران فکر میکنن من الان باید خون گریه کنم رو نمی فهمم !!!
عموم به بابام گفت :بابام به م
  امام صادق فرمود چون فاطمه ع بحسین  ابستن شد  جبرییل. نرد پیغمبر ص امد   و عزصکردم همانافاطمه  ع پسری  خواهد  زایید که امتت او بعداز تو مبگشند چون فاطمه ع  بحسین ع ابستن شد خوشحال نبودو چون  رایید از زانید نشه. هم خوشحال نبود. سپس امام صادق ع فرمود در دنیا مادری دیده نشده که پسری بزایدو خوشحال نباشد ولی. فا طمه خوشحال نبود  زیرا دانست.او کشته خواهد شد واین. ایه در باره او نازل شد ما انسانرا بنبکی نمودن نسبت بپیدر ماردرش سعارش نموده ایم  مادر
نگاهی به مقاله دکتر ولی نصر-!!

بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- مقاله ای از دکتر ولی نصر-مقدمتا متاسفانه نسل جوان قدیم که به غرب میرفتند خصوصیات غرب تقلید میکردند- درحالی که میزانی ایران دوستی داشتند ولی به یک زندگانی الکی خوش   وقت غنیمت است روی میاوردند – خاصه افراد نظامی ایران که برای من دغدغه شده بود وولینصر هم مستثنا-نیست وبخشی هم من با سمبل-ن اضافه خواهم کرد-مقاله درمجله نیویرک تایمز چاپ شده است- با عنوان- مسیرغلط درجهت مبا

درخونگاهدرخونگاه فیلمی در ژانر درام به کارگردانی سیاوش اسعدی متاع سال 1396 است . این فیلم در سی و هفتمی فستیوال فجر به نمایش در آمد و در سه فن نامزد شد . امین حیایی هنرپیشه نقش نخستین درخونگاه در فیلمهایی زیرا خانم یایا و بر افروخته نیز بازی نقش نموده است . در خلاصه ماجرا این فیلم آمده است که ظهری می اید تا بسازد! در صورتی نبازد . . . رضا بعداز هشت سال عمل کردن در ژاپن , به محله شان به اسم درخونگاه بر میشود . . .در رابطه ف
قیمت کلیه دستگاه تصفیه آب ارائه شده در فروشگاه سلامت به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان  موقع حضور مشتری لحاظ می گردد. قابل ذکر است که گارانتی محصولات بصورت کتبی به مشتریان ارائه میش شود.
همچنین مجموعه سلامت علاوه بر نصب دستگاه و اخذ فرم رضایت از نحوه راه اندازی دستگاه توسط تکنسین دارای خدمات پس از فروش نیز می باشد تا مصرف کنندگان گرامی از همکاری با ما اطمینان خاطر را داشته باشند.مدیریت:عظیمیهمراه : 305 97 95 912- 5618 254 913یزد - میدان امام
یک شب به یاد ماندنی وهیجان انگیزبرگزاری جشن و مهمانی شما به صورت متفاوتمراسم عروسی ،عقد ،نامزدی ،تولد ،حنابندان ، بعداز تالاردستگاه دی جی سیستم نور و صدای حرفه ایبلک لایت، لیزرخطی آبی ، مووینگ،بخار ساز،پرده ال ایدی،فلش بک پرژکتور وپار ال ای دی ...دستگاه دی جی پایونیر ،موزیک حرفه ای و به روزمیکس متفاوت و حرفه ای موزیک ، همراه با شومن حرفه ای و با سابقه  کیفیت حرف اول ماستکافیست فقط یکبار امتحان کنید ...قیمت باورنکردنی و همسان با بودجه شماتسف
یکی از بزگترین علایق تنهایی های من خواندن کتاب، موسیقی و البته دیدن فیلم هست. معمولا با انجام هرکدام از کارهای بالا، برای مدتی هرچند کوتاه به فکر میرم و تصمیمات بلندمدت و یا غالبا کوتاه مدت میگیرم. اما دقیقا همین چند لحظه قبل با دیدن این فیلم که یک رویداد واقعی را به نمایش درمیاره، نه حال خوبی دارم و نه برای لحظاتی به فکر فرورفتم، اینبار حتی تصمیمی هم ندارم. (شاید تصمیمی که گرفتم اینه که الان میخوام بعداز مدتها اینجا درمورد این فیلم بنویسم.)
  امام صادق ع فرمود در ضمن سفارش امیرالمو منین ع باصحابش اینست بدانید که قران هدایت شب و روز است یعنی در همه احوال و اوقات و نور شب تاریکست  برای هر سختی ونیازی راه نجات را در گرفتاری و بلا نشان دهد پس چون بلایی فرارسد اموال خود را سپر جانتان و چون حادثه یی پش امد که مربوط بامر دینست وجز با دادن جان مرتفع نشود ان خودرا فدای دینتان کنید بدانید که هلاک شده کسی است که دینش تباه شود و غارت زده کسی است که دینش را برباید همانا پس از رسیدن به بهشت نیاز
کنسلی بلیط ها بدون خسارت

بعد از شیوع ویروس کرونا موجی از نگرانی در کشور ایجاد شد، لذا وزیر راه وشهرسازی طی مصاحبه ای اعلام نمود مسافرانی که برای اسفند ماه ونوروز بلیط یا تور تهیه نموده اند میتوانند بدون جریمه بلیط های خود را از تاریخ 5اسفند لغو نمایند.اما کسانیکه بعداز این تاریخ اقدام به تهیه بلیط نموه اند تابع مقررات کنسلی ایرالاین خواهند بود.از طرفی مسافرانی که بلیط های خود را از اول تا 5 اسفندماه کنسل نموده اند تابع قوانین کنسلی ایرلای
میتونم این رو بگم که از شنیدن کلمه آبجی از زبون خواهرام متنفرم..
پشت این آبجی گفتنای هرچندسال یک بار مطئنن یک درخواستی هست که میگن
سلام گرگ بی طمع نیست...
متنفرم ازاین کلمه که فقط در مواقع ای که بهم نیاز دارند استفاده میکنند و چه 
وقیحانه این کلمه رو بعداز هربار پوزخند زدنم و تاکید براینکه بهم نگو آبجی و کارت رو بگو
بازهم تکرار میکنند و منو آزار میدهند...
دلم میخواهد آبجی گفتنشان از ته دل باشد و بدون درخواستی اما فکرکنم این آرزو رو باید به گور ب
کاخ بردک سیاهدر شهرستان برازجان اثرها و بقایای سه کاخ هخامنشی به نامهای کاخ چرخاب , کاخ سنگ سیاه ( که در میان همسایه به کاخ نظرآقا آوازه دارااست ) و کاخ بردک سیاه موجود است .

کاخ بردک سیاه , بعداز کاخ چرخاب سازه شده و فاقد ظرافت‌ ها و مخلوط یگانه رنگهای سیاه و سپید کاخ ‌های برازجان و پاسارگاد است . در ساخت کاخ بردک سیاه از دو جور سنگ سیاه و روشن مستعمل و کالا و رنگ سنگ‌ های مصرف شده در ساخت این کاخ در گونه خویش منحصر اس
شما پدر و مادر عزیز میتوانید برای جاودان ساختن خاطرات دوران نوزادی از دست و پای کودک دلبندتان تندیسی زیبا و به یادماندنی تهیه نموده و یادگاری با ارزشی داشته باشید که زمان بر ارزش آن می افزاید.
برای عزیزانتان خاطره درست کنیدو بعداز چند سال کلی کیف کنید چه دست وپای کوچولویی داشتن...دست نوزاد... دست زوج، پدر و مادر،بابابزرگ و مادرجون...
ادامه مطلب
کالکشن عیدانه ۹۹
حراج مانتو میکرو دو سایز مناسب از ۳۸ تا ۴۶
قیمـــــــت ۹۵ هزار تومان 
✍️ سفارش با لینک omrani91370052@تماس 09137005276آدرس جهت خرید حضوریاصفهان پل جابر خ آل محمد شمالی بلوار ایمان کوچه بعداز خیابون بهشت کوی شب بو  ساختمان نبش کوچه شب بو ۲ طبقه دوم زنگ سوم ساعت کاریه مزون هر روز صبح هااز ۱۱ تا ۱۴   وبعدازظهر ساعت ۱۷تا۲۱و جمعه ها فقط صبحا ۱۱ تا ۱۴ظهر لطفا قبل از تشریف اوردن حتما هماهنگ کنیدmezon_ternis@

این وبلاگ جهت ارائه خدمات به کلیه مجموعه ها؛ ارگانها؛ مراکز فرهنگی و ... با قیمت تمام شده , راه اندازی شده است.
شما میتوانید:
برای انجام کلیه امورات چاپ مشورت کنید.
برای اجرای چاپ بصورت شبانه روزی سفارش دهید.
طرح را از طریق تلگرام و یا ایمیل ارسال کنید و بعداز چاپ برای شما ارسال خواهد شد.
ضمن اینکه:
مجموعه بزرگ چاپ و تبلیغات پلاک ۱۴ از ساعت 8 صبح تا 18 بصورت یکسره در حال خدمت رسانی به شما مشتریان  عزیز می باشد.
آماده شنیدن پیشنهاد و انتقاد سازنده

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها