نتایج جستجو برای عبارت :

ماهیچ شبی نمیخوابیم چون جنگ نخواهدشد

باسلام
این ترم به شدّت کارهام زیاد شده و توان به روز رسانی وبلاگ را ندارم.
البته این وبلاگ دیگر به روزرسانی نخواهدشد. (نظرات شما مشاهده و إن شاءلله تایید خواهدشد.)
ممنون که این مدّت ما رو تحمّل کردید.
إن شاءالله به زودی زود، دوباره درخدمت هستم. (با وبلاگی جدید و تخصصی‌تر)
باسلام خدمت همه ی سروران عزیز،به استحضارمیرساند،دررابطه باموضوع سوال ازسوی  برخی عزیزان مبنی براینکه این صفحات توسط چه کسی نگارش میشود باید عرض کنیم که وبلاگ مذکور تحت نظارت شخص خود حاج مهدی سلامت بوده ومطالب به قلم خودشان میباشد.ولی توسط دفتر ایشان وعوامل مربوطه بارگزاری ومنتشرمیشودوزحمت انتشاربه عهده دوستان حاضردردفترحاجی میباشد وبدون اخذمجوزازایشان هیچ مطلبی بارگزاری نخواهدشد.شهدارایادکنیم باذکرصلوات
یاعللللللللللللی
گلی بودی گلستان از تو آبادتو رفتی و گلستان رفت بربادتو بودی ماه از تومشق شب داشتاز اینرو ماهرویی گشت ایجادشب مهتابی از فرط خجالتکشیده ماه پایش را زبنیادچکاوک ها عجب شیرین زبانندورسم عشق را بردند از  یادخوشم با خاطرات تیر وخردادوصد انگیزه دارم من زمردادبیا ای مهربانم دست من  گیرکه جز تو نیست من را یار امدادبه کوی عشق  پرچم ها بلندندبه خاک عشق تو این پرچم افتادمرا سودای عشق و عاشقی کشتزدرد عشق صدها داد وفریادفراموشم نخواهد شد عزیزمتو بودی
سلام دانش آموزان عزیز :
 دانش آموزان توجه کنند که میتوانند در نظرسنجی کارهای دیگر پایه ها نیز شرکت کنند.هر دانش آموز باید حتما با نام و نام خانوادگی خود در این نظرسنجی شرکت کند(الزامی است).در نهایت میتواند کارهای منتخب را در دیدگاه خود بفرستید.لازم به ذکر است که آنهایی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند به انها نمره تعلق خواهد گرفت و انهایی که در این نظرسنجی شرکت نکرده اند از آنها نمره کسر نخواهدشد.
در پایان با توجه به رای های دریافتی بهترین کار
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
سلام من درتاریخ ۷/۸/۹۸درباغ وکیل دادگستری پاییه ۱کارکردم بعد۲روزازکل کارایشان مانده که به علت سرما کارتعطیل شود بعدازچندروزی هرچقدر گفتم بیا درباغت روبازکن کارته تکمیل وتحویل دهم نیامدوکل کارکردمن هم به مبلغ۸ملیون تومنه وازاین پول ۱ملیون و۵۰۰۰۰۰داده ودیگرپول نمیدهد وپول کارگرهاراازجیب خودم پرداخت کردم وایشان دیگرپولم رانمیدهد ومیگویدمن وکیل هستم راهش رابلدم برو شکایت کن عاجزانه ازشماتقاضامندم کمکم کنید.
باسلام عرض ادب سال نوشمامب
ماه‌گرفتگی(خسوف) جزئی دوشنبه 1 بهمن 1397 شمسی
در چهارچوب سنّت‌های تکوینیِ جاری به قدرتِ الهی، دوشنبه 1 بهمن 1397 شمسی إن‌شاءالله، ماه‌گرفتگی(خسوف) جزئی در کشور عراق و بخشی از کشورهای ایران و عربستان، رخ می‌دهد و «نماز آیات واجب می‌شود».
با چشم‌پوشی از ثانیه‌ها و گِردکردنِ آنها به دقیقه، ماه در ساعت 7:04 بامداد دوشنبه 1 بهمن 1397 به وقت رسمی ایران، وارد بخش تمام‌سایهٔ زمین می‌شود و گرفتِ جزئی آغاز می‌شود. این گرفتِ جزئی در نیمۀ شرقی ایران، با چ
قسمتی از خطبه غدیرخم
بلند کردن امیرالمومنین علیه السلام بدست رسول خداصلی الله علیه و آله

مَعاشِرَالنّاسِ، هذا عَلِی أخی وَ وَصیی وَ واعی عِلْمی، وَ خَلیفَتی فی اُمَّتی عَلی مَنْ آمَنَ بی وَعَلی تَفْسیرِ کِتابِ الله عَزَّوَجَلَّ وَالدّاعی إِلَیْهِ وَالْعامِلُ بِمایَرْضاهُ وَالُْمحارِبُ لاَِعْدائهِ وَالْمُوالی عَلی طاعَتِهِ وَالنّاهی عَنْ مَعْصِیَتِهِ. إِنَّهُ خَلیفَةُ رَسُولِ الله وَ أَمیرُالْمُؤْمِنینَ وَالْإمامُ الْهادی مِ
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا مولای یاصاحب الزمان ادرکنی ...
از پس ابرها بیا بیرون ...
دست ها را گرفته ام بالا ...
 جز ظهور شما نمی خواهم ... 
✨اللهم عجل لولیک الفرج
.
.
الهی توفیق دعا برای ظهورامام زمان رو نصیب هممون بکن.
دوموردفوائدظهورامام زمان ارواحنافداه:
حل تمامی مشکلات دنیایی و مادی به طوریکه مریضی،فقیری و.. پیدا نخواهدشد 
مورددوم باظهورامام زمان ارواحنافداه همه ملتها متحدخواهند شد و دین واحد دین اسلام خواهدشد و همه موحد و یکتاپر
اوایل هجرت به مدینه بود. رسول خدا (صلّی الله علیه و
آله)  سوار بر الاغ، به سمت خانه‌ی سعد بن
عباده حرکت می‌کردند. عبدالله بن ابیّ، رئیس منافقین زیر سایه‌ای در مسیر رسول خدا
(صلّی الله علیه و آله) نشسته بود و مردانی از قومش، دور او را گرفته بودند.

رسول اکرم (صلّی الله و علیه وآله) آن‌ها را دید، به
میانشان رفت و اندکی نشست. برایشان قرآن خواند و آن‌ها را نصیحت کرد.

پس از اتمام کلام نبی اکرم (صلّی الله علیه و آله)،
عبدالله بی ابی گفت:

«در خانه‌ات
تدبیروامیدهم سرمایه گذاری اروپایی را میگیریم و
هم سایه جنگ از مزارع و دامها و ویلاهایمان دور میشود. یک مقام آگاه در این
دولت و همین مجلس، در پاسخ به خبرنگار ما که پرسید بعد از چهل سال بدعهدی و
دروغ و توطئه و جنگ و برجام، چرا باید دوباره به اروپاییها اعتماد کنیم و
FATF را امضاء کنیم؟ گفت: اینکه معلومه! اولش با دنیا گفتگو میکنیم و دنیا
میگوید اینها چه آدمهای نایس و دیپلماتی هستند. بعد، هرپیشنهاد بیشرمانه ای
که دادند – حتی نفت دربرابرغذا – را
خانه
ارزان در سال 98 تصوری است که طرف تقاضا از ماحصل تحولات بازار در یک سال
گذشته دارد. اگرچه رکود تورمی همچنان در بازار حکم فرماست، اما اینکه این رکود
منجر به انعطاف بیشتر فروشندگان و کاهش قیمت‌ها شود موضوعی است که کارشناسان هم در
باره آن تردید دارند.

چشم‌انداز
رکود در بازار مسکن، سرمایه‌ها را طی هفته گذشته به سمت بازارهای خودرو و بورس
روانه کرد که باعث شد برخی فروشندگان نسبت به عرضه واحدهای خود اقدام کنند. این در
حالی است که مشاوران ملک
❌کاسبانِ تسلیم به دنبال خودتحریمی❌
✍️جریان غرب گرا که در دولت ، نمایندگان مجلس و روزنامه های زنجیره ای حضور پررنگ و عیانی دارد؛ طی سال های گذشته هرجا در تحقق وعده های اقتصادی و حل مشکلات معیشتی مردم عاجزشده، پای مذاکره و کدخدا و غرب را به میان کشیده است!
✍️روزی با شعار هم چرخ زندگی مردم باید بچرخد و هم چرخ سانتریفیوژها، با کدخدا وارد مذاکره شدند و نتیجه آن خسارت محضی شد که امروز نه چرخ سانتریفیوژی می چرخد و نه چرخ زندگی مردم.
✍️اما پس از
15  نکته برای یک مترجم مبتدی (1) 
چگونه یک مترجم مبتدی، حرفه ای میشود؟ همه‌ی‌ما می‌دانیم ترجمه، دارای فنون و قواعد ثابتی است. بنابراین، هرکه آشنایی متوسطی با زبان انگلیسی داشته‌باشد، الزاماً نمی‌تواند مترجم خوبی باشد.  یک مترجم حرفه‌ای به قواعد و اصول ترجمهٔ تخصصی مسلط است. یک مترجم خوب باید به دستور زبان‌های مبدأ و مقصد مسلط باشد. و همچنین، اصطلاحات زبان مبدأ، مبانی علمی موضوع متن و اصول حرفه‌ای ترجمه آگاهی نسبی داشته‌باشد.
برای یادگ
·       
یادداشت هفته:

درود و رحمت
خدا بر ملّت بصیر ایران

جمعیت مردم در راهپیمایی 22
بهمن امسال، از سال‌های قبل هم بیشتر بود

یک عده‌ای خودشان ضعیفند، می گویند انقلاب ضعیف شده! خودشان
دل باخته‌اند،

خیال می کنند مردم هم همین‌جور هستند! ضعف های خودشان را به مردم
نسبت می دهند!

کار بزرگی که امسال مردم عزیزمان در راهپیمایی 22 بهمن
کردند، حقیقتاً در قاب دوربین ها و گزارشات صوتی و تصویری، قابل توصیف نیست. رسانه
های دشمن هم که در چنین مواقعی، س
مهارتهای ارتباطی قبل از ازدواج
مهارتهای ارتباطی قبل از ازدواج برای تداوم و پایداری یک زندگی علاوه بر این که ضروری هست، باید بگیم نداشتن چنین مهارت هایی وارد شدن به اون ممنوعه.

باید بدونیم که یادگیری اونها زیاد هم سخت نیست ولی عمل کردن به اونا تضمین زیادی رو برای شروع یک زندگی خوب میده. در این نوشته در مورد اهمیت مهارت های ارتباطی قبل از ازدواج صحبت می کنیم، و مهمتر از اون در مورد افرادی میخوایم بگیم که یادگیری ما را برای عمل گرا بودن خیلی
سگ
نژاد باسنجی 
Basenji
باسنجی (به انگلیسی: Basenji)، نام یکی از نژادهای سگ است که خاستگاه آن به جمهوری دموکراتیک کنگو بازمی‌گردد. وزن جنس نر باسنجی ۱۱ کیلوگرم (۲۴ پوند) است و وزن جنس مادهٔ آن ۹٫۵ کیلوگرم (۲۱ پوند). قد جنس نر باسنجی ۴۳ سانتیمتر (۱۷ اینچ) است و قد جنس مادهٔ آن ۴۰ سانتیمتر (۱۶ اینچ).
وقتی همسایه هایی در واحد های نزدیک در یک مجتمع و دیوارهای نازک دارید گزینه بسیار خوبی است. این سگ که به پارس نکرد و بی سرو صدا بودن معروف است به ندرت از ۶۰ سا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرتوو